Z przyjemnością informujemy, że marki AMOS oraz FIORELLO rozpoczynają współpracę z firmą szkoleniową Famiga, w ramach której już 15 lutego o godzinie 19:30 będzie można uczestniczyć w webinarze na temat plastyki sensorycznej w pracy z dziećmi.

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Piekarczyk – pedagog rodzinna, współzałożycielka krakowskiej Famigi, w której prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku 1–3 lat, spotkania i wykłady dla rodziców, instruktor zajęć: Sensoplastyka® i Smyko-Multisensoryka® oraz animator zabawy, autorka i realizatorka edukacyjnych programów dla szkół i przedszkoli oraz dzieci w wieku 0–3 lat.
Podczas spotkania live zaprezentowane zostaną inspiracje do kreatywnych zabaw z wykorzystaniem mas plastycznych naszych marek: Ciasto-Plasto AMOS, Puszysta Chmurka AMOS oraz Piasek Magiczny FIORELLO. Dodatkową atrakcją webinaru będzie możliwość zdobycia upominków z produktami naszych marek.
Webinar jest bezpłatny, mogą wziąć w nim udział wszystkie osoby zainteresowane kreatywnymi zabawami z dziećmi, nie obowiązują dodatkowe zapisy. Webinar będzie można obejrzeć także później, m.in. na naszej stronie internetowej.
Dla nauczycieli uczestniczących w wydarzeniu przewidziana jest możliwość otrzymania imiennego zaświadczenia z materiałami w formie pdf oraz zaświadczenia; można kupić je na stronie www.famiga.pl w zakładce webinary.