Biuro Handlowe Kraków

ul. Mała Góra 91b
30-864 Kraków
tel. +48 12 650 26 80
mjargielo@kwtrade.pl

Biuro Handlowe Katowice

ul. Boya-Żeleńskiego 108
40-750 Katowice
tel. +48 32 203 90 00
rcisek@kwtrade.pl

Biuro Handlowe Kraków

Wojciech Sikora
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 600 885 301
e-mail: wsikora@kwtrade.pl

Magdalena Ciekała
specjalista ds. handlowych

tel. +48 880 527 115
e-mail: mciekala@kwtrade.pl

Arnold Zawada
specjalista ds. handlowych

tel. +48 880 527 117
e-mail: azawada@kwtrade.pl

Radosław Bobrek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 155 776
e-mail: rbobrek@kwtrade.pl

Jarosław Skalski
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 600 886 059
e-mail: jskalski@kwtrade.pl

Artur Żmuda
specjalista ds. handlowych

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 243 863
e-mail: azmuda@kwtrade.pl

Biuro Handlowe Katowice

Małgorzata Brodziak
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 886 574
e-mail: mbrodziak@kwtrade.pl

Leszek Florek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 533 427
e-mail: lflorek@kwtrade.pl

Agnieszka Sołoma
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 451 948
e-mail: asoloma@kwtrade.pl

Agnieszka Wieczorek
specjalista ds. handlowych

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 886 145
e-mail: awieczorek@kwtrade.pl

Katarzyna Wardzińska
specjalista ds. eksportu

tel: +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 604 535 924
e-mail: kwardzinska@kwtrade.pl

Dyrektorzy biura sprzedaży

Marek Jargieło
dyrektor biura sprzedaży Kraków

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 243 887
e-mail: mjargielo@kwtrade.pl

Rafał Cisek
dyrektor biura sprzedaży Katowice

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 820 550
e-mail: rcisek@kwtrade.pl

Przedstawiciele Regionalni

Anna Herman-Witek
małopolskie, podkarpackie

tel. kom. +48 662 155 775
e-mail: aherman@kwtrade.pl

Robert Grytz
śląskie, łódzkie – południe

tel. kom. +48 532 756 797
e-mail: rgrytz@kwtrade.pl

Agnieszka Kasperczak
zachodniopomorskie, lubuskie – północ

tel. kom. +48 539 524 275
e-mail: akasperczak@kwtrade.pl

Anna Moras-Bohdanowicz
pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie – zachód

tel. kom. +48 602 307 646
e-mail: abohdanowicz@kwtrade.pl

Artur Skibiński
świętokrzyskie, lubelskie, mazowieckie południe

tel. kom. +48 532 757 129
e-mail: askibinski@kwtrade.pl

Dorota Opora
łódzkie, mazowieckie zachód, kujawsko-pomorskie wschód

tel. kom. +48 880 527 684
e-mail: dopora@kwtrade.pl

Krzysztof Furmankiewicz
podlaskie, mazowieckie – wschód

tel. kom. +48 662 018 193
e-mail: kfurmankiewicz@kwtrade.pl

Edyta Hamarska
dolnośląskie , opolskie, lubuskie (południe), wielkopolskie (południe)

tel. kom. +48 539 524 205
e-mail: ehamarska@kwtrade.pl

Sylwia Błaszyk
wielkopolskie

tel. kom. +48 539 524 265
e-mail: sblaszyk@kwtrade.pl

Księgowość

Logistyka Kraków

Mariusz Kozieł
kierownik magazynu

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 289 417
e-mail: mkoziel@kwtrade.pl

Logistyka Katowice

Dariusz Synowiec
kierownik magazynu

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 457 371
e-mail: dsynowiec@kwtrade.pl

Dział Marketingu

Anna Wawrzyniak
dyrektor działu marketingu
specjalista ds. trade marketingu

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 600 885 519
e-mail: awawrzyniak@kwtrade.pl

Małgorzata Jasek
kierownik działu marketingu

tel. +48 12 650 26 80
tel. kom. +48 662 032 975
e-mail: mjasek@kwtrade.pl

Dział Zakupu

Jarosław Surma
dyrektor biura importu

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 600 820 551
e-mail: jsurma@kwtrade.pl

Grażyna Sobczyk
kierownik działu importu

tel. +48 32 203 90 00
tel. kom. +48 602 533 515
e-mail: gsobczyk@kwtrade.pl