Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas 15. edycji Forum Bliżej Przedszkola. To był wyjątkowy czas, pełen radości i inspiracji dla przedszkolnych edukatorów.

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z pozytywnego odbioru naszych produktów, które mieliśmy przyjemność zaprezentować. Na stoisku mogliście zapoznać się z różnorodną ofertą, w tym naszymi znakomitymi produktami Fiorello: pisakami Poster, pisakami akrylowymi oraz kredkami Super Soft. Seria Metallic Carioca również przyciągnęła uwagę swoimi niezwykłymi efektami.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą ekologiczną inicjatywę Amos oraz związany z nią konkurs, które mają na celu ochronę środowiska i promowanie odpowiedzialnych postaw. Wasze zaangażowanie jest nieocenione!

Niezapomnianym elementem naszego stoiska była także niezwykła fotozabawa. Kolorowe peruki i gadżety Amos tworzyły wspaniałą atmosferę, dostarczając uczestniczkom wiele radości i zabawy.

Dziękujemy jeszcze raz za Waszą obecność. Wasze wsparcie i entuzjazm stanowią ogromną motywację dla naszego dalszego rozwoju.